444 1 836

AKSA JENERATÖR SERVİSİ

Jeneratörün Ömrü Bakımla Uzar

Düzenli bakım yapılmayan jeneratörlerin motor ve diğer aksamlarında paslanma, çürüme, delinme gibi bir çok problemin oluşma ihtimali yüksektir.

Aksa Jeneratör bakımlarının mutlaka alanında uzman kişiler tarafından ve jeneratörün özelliklerine uygun yedek parçalar kullanılarak yapılması gerekir. Aksa Jeneratörler, jeneratörlerin uzun süre sorunsuz ve yüksek performansla kullanılabilmesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması önerilir. Jeneratörlerde genel bakım yapılmazsa motorda paslanma, devir daimde çürüme ve radyatörde delinme gibi yüksek maliyetli sorunların meydana gelme ihtimali yükselir. Buna bağlı olarak yılda en az bir kez bakım yapılmazsa jeneratörlerin ömrü de kısalır.

Jeneratörler arızalandığında yetkili olmayan servisler tarafından yapılan müdahalelerin, ürünün garanti dışı kalmasına neden olabileceğini unutmayın.

Her yıl yeni teknolojiler eklenerek üretilen jeneraötrler için servis ekibinin doğru hizmeti verecek, eğitilmiş ve teknik bilgileri güncel olan, yıllık eğitimler ile kalite standartları belirlenmiş, orjinal yedek parça kullanan uzman kişiler olması gerekir.

Aksa Jeneratör yetkili servislerinin yaptığı bakım ve kontrol işlemi sırasında, gerekmesi durumunda jeneratörün özelliklerine göre belirlenmiş olan motor yağı ve antifriz, filtreler gibi yardımcı parçalar değiştirilir. Böylelikle bu elemanların koruduğu motor, radyatör gibi jeneratörü oluşturan ana bileşenlerin de arızalara karşı korunması sağlanılmış olur.

Aksa Karadeniz Makina tarafından yapılan bakım anlaşmalarıyla hem cihazınızın ömrünü uzatabilir hem de jeneratörünüzde arıza yaşamanız durumunda Samsun içi 2 iş saati, diğer şehirlerde ise 24 iş saati içerisinde destek sunacağını sözleşmeyle taahüt eder. Daha ayrıntılı bilgi almak için 444 1 836 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya sayfanın yan tarafında bulunan servis talep formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.